Team Dopper

Merijn schminkte zich in de prille jaren blauw om mensen op de plastic soep te attenderen. Cheers!

linkedin-link info@dopper.com

Merijn Everaarts

CEO & Founder

Als het tijd is voor een zomerse picknick doet Ilse stiekem wijn in haar Dopper.

linkedin-link ilse@dopper.com

Ilse Vonk

Managing Director

Tjeerd ziet kansen, overal en altijd, zowel in Nederland als in Amerika.

tjeerd@dopper.com

Tjeerd Visser

Business Development Manager

Lenny en haar Dopper zijn net een getrouwd stel, waar de een gaat daar gaat de ander.

lenny@dopper.com

Lenny Houwaart

Marketing Operations Manager

Marieke verpest altijd haar Baywatch moment door de zee uit te lopen met opgeduikeld plastic in haar armen.

marieke@dopper.com

Marieke de Ruiter

Copywriter

Geen code zonder koffie en een gevulde Dopper!

jochem@dopper.com

Jochem Laan

Freelance Front-End Developer

Charlotte drinkt vaak gepimpt water, met behulp van het watercocktailboekje maakt ze de lekkerste creaties.

charlotte@dopper.com

Charlotte van den Broek

Marketing Executive Germany

Jens is een spraakwaterval als het om het belang van water gaat en is daarom ook maar tot gastspreker gedoopt. Met kraanwater welteverstaan.

jens@dopper.com

Jens Kok

Brand Ambassador

Met een Dopper in haar hand rent Minne net nog een tandje harder

minne@dopper.com

Minne Staverman

Business Controller

Sander believes you can't put a price on a cleaner world. And yet he does.

Finance@dopper.com

Sander Dommershuijzen

Administrative Controller

Beer is 90% made of water! So the step from (beer)guide in Amersfoort to financial guide at Dopper was made quickly.

harald@dopper.com

Harald Ket

Interim Assistant Controller

Tim Rooijers

Interim Administrative Controller

Melissa gaat nergens naar toe zonder haar gevulde Dopper!

melissa@dopper.com

Melissa George

Sales Executive Print

Janine heeft eeuwige heimwee naar het Australische kraanwater. Gelukkig krijgt het Nederlandse water een goeie tweede plek. Pfiew.

linkedin-link janine@dopper.com

Janine de Roller

Purchase & Logistics

Mathijs slaapt met een Dopper onder zijn kussen omdat hij graag over water droomt.

linkedin-link mathijs@dopper.com

Mathijs de Vries

Senior Sales Manager Germany

Tom houdt zich voornamelijk bezig met het vraagstuk wat er eerst was: de kraan of het water.

tom@dopper.com

Tom Kortekaas

Sales Manager Netherlands and Belgium

Evelien straalt 24/7. We hebben het idee dat dat door haar Dopper komt. Wetenschappelijk bewijs volgt.

evelien@dopper.com

Evelien Buijs

Service Administrator

Lisette thinks that drinkable tap water is one of the biggest luxuries!

lisette@dopper.com

Lisette Storm

Interim Service Administrator

Lonneke houdt van frisse wind en leuke mensen. Dus komt ze elke week even aanwaaien.

lonneke@dopper.com

Lonneke Craemers

Freelance Impact Manager