Team Dopper

Merijn schminkte zich in de prille jaren blauw om mensen op de plastic soep te attenderen. Cheers!

linkedin-link info@dopper.com

Merijn Everaarts

CEO & Founder

Tjeerd ziet kansen, overal en altijd, zowel in Nederland als in Amerika.

tjeerd@dopper.com

Tjeerd Visser

Brand Ambassador

Lenny en haar Dopper zijn net een getrouwd stel, waar de een gaat daar gaat de ander.

lenny@dopper.com

Lenny Houwaart

International Marketing Manager

Yara Pelzer

Marketing Executive Nederland & België

Charlotte drinkt vaak gepimpt water, met behulp van het watercocktailboekje maakt ze de lekkerste creaties.

charlotte@dopper.com

Charlotte van den Broek

Marketing Executive Germany & USA

Met een Dopper in haar hand rent Minne net nog een tandje harder

minne@dopper.com

Minne Staverman

Business Controller

Hello!

Marijke Braaksma

International Orderdesk

Evelien straalt 24/7. We hebben het idee dat dat door haar Dopper komt. Wetenschappelijk bewijs volgt.

evelien@dopper.com

Evelien Buijs

Service Administrator

Sander believes you can't put a price on a cleaner world. And yet he does.

Finance@dopper.com

Sander Dommershuijzen

Finance Executive